Most Viewed

Categories

Voilà/ Dafina Zeqiri e inspiruar nga “American Beauty”

Dafina Zeqiri po xhiron klipin e këngës në Shqipëri, një projekt me të cilin ka disa muaj që po punon.

Së shpejti këngëtarja do të publikojë dhe videon e këngës së saj më të re. Voilà ka siguruar disa foto nga xhirimet e klipit.

E inspiruar nga sekuencat e filmit American Beauty, Dafina ne klipin e ri do të duket shumë seksi, e zhveshur, me një trup perfekt dhe e mbuluar nga petalet e trëndafilave.

Dafina është një prej kengëtareve më të suksesshme dhe më me stil në tregun muzikor. Kënga dhe klipi i ri pritet të jetë një sukses në tregun muzikor.

Forgot Password