Most Viewed

Categories

Filluan aktivitetet Sweet December

Ne Rane mbreme ne nje atmosfere festive u ndezen dritat e pemes se Vtit te Ri, duke sjelle nje atmosfere te gezueshme. Kryetari i Ulqinit Omer Bajraktari tha se dekori festiv dhe aktivitetet e manifestimit Sweet December i kane dhene Ulqinit nje tjeter dimension dhe pamje mahnitese. Me te gezuarit ne kete atmosfere ishin me te vegjlit por edhe prinderit e tyre dhe qyetaret e shumte. Aktivitet nisen me defile, vallezime nga kopshtet e qytetit, per te vazhduar me tej me shkollat fillore dhe te mesme. Ne ora 21:00 filloi konceri i kengetarit te mirenjohur Ylli Limani. Keshtu do te jete cdo nate deri me 7 janar me programe dhe koncerte e mysafiret do ti argetojne yjet e muzikes nga vendi dhe rajoni.

Forgot Password