Most Viewed

Categories

Kompani  nga Emiratet  e Bashkuara të interesuara për të investuar në Ulqin
Kompani nga Emiratet e Bashkuara të interesuara për të investuar në Ulqin
Kryetari I Komunessë Ulqinit  Loro Nrekiqi  zhvilloi  një takim me Z. Ahmed Hassib njeri nga  përfaqësuesit e  konsorciumit  “NIRVANA” nga
Shoqata Shqiptaro-Amerikane “Ana e Malit” nderon Drita Llollën me çmimin e vitit
Shoqata Shqiptaro-Amerikane “Ana e Malit” nderon Drita Llollën me çmimin e vitit
Në organizim të Shoqatës Shqiptaro-Amerikane „Ana e Malit“ në New York, mbrëmjen e së shtunës u mblodhen qindra gra nga
OJQ Qendra Rajonale për Art, Kulturë dhe Media – ELITA PLUS
OJQ Qendra Rajonale për Art, Kulturë dhe Media – ELITA PLUS
Në organizim të OJQ Qendra Rajonale për Art, Kulturë dhe Media – ELITA PLUS më datën 28 mars në Pallatin Venecia
Koalicioni i partive politike shqiptare fitues i zgjedhjeve në Tuz të Malësisë
Koalicioni i partive politike shqiptare fitues i zgjedhjeve në Tuz të Malësisë
Rezultatet paraprake të zgjedhjeve lokale  për komunën e plotë të Tuzit  tregojnë për një fitore të koalicionit “Malësia na bashkon”.
Në Ulqin së shpejti fillon rikonstruimi i Hamamit dhe Xhamisë së Namazgjasë, projekt i financuar nga TIKA
Në Ulqin së shpejti fillon rikonstruimi i Hamamit dhe Xhamisë së Namazgjasë, projekt i financuar nga TIKA
Në një intervistë me Radio Elitën,  Krye Imami i Bashkësisë Islame,  Ali Efendi Bardhi tha se  lajmi për hyrjen në
Agjencia turke TIKA vazhdon të mbështesë Komunën e Ulqinit
Agjencia turke TIKA vazhdon të mbështesë Komunën e Ulqinit
Në Ulqin qëndroi për vizitë zyrtare Koordinatori i Agjencisë turke ,,TIKA,, Enver Resulogullari me bashkëpunëtorë. Ata u pritën nga kryetari
TIKA dhe Ministria e Arsimit e Malit të Zi në vitin 2018-të kanë investuar mbi 300.000 mijë euro
TIKA dhe Ministria e Arsimit e Malit të Zi në vitin 2018-të kanë investuar mbi 300.000 mijë euro
Bashkëpunimi midis TIKËS dhe ministrisë së arsimit të Malit të Zi do te vazhdoj edhe gjate vitit 2019 u tha
Interesim i madh i kompanive turke për  investime në Mal të Zi. Takim Markoviq-Ozan
Interesim i madh i kompanive turke për investime në Mal të Zi. Takim Markoviq-Ozan
Mali i Zi dhe Turqia kultivojnë marrëdhënie të forta miqësore te cilat do të avancohen edhe më shumë me forcimin
Bota e modës në zi, ndahet nga jeta ikona Karl Lagerfeld
Bota e modës në zi, ndahet nga jeta ikona Karl Lagerfeld
The world-famous German stylist, Karl Lagerfeld, left life on Tuesday at the age of 85. The British newspaper "The Guardian"
Edita Tahiri -I papranueshëm diskutimi për shkëmbim territoresh dhe ndryshimin kufinjsh mes Kosovës dhe Serbisë.
Edita Tahiri -I papranueshëm diskutimi për shkëmbim territoresh dhe ndryshimin kufinjsh mes Kosovës dhe Serbisë.
Ish Zëvendëskryeministrja dhe krye negociatorja e Kosovës në Bruksel në bisedimet me Serbinë, Edita Tahiri në një interviste ekskluzive me

Forgot Password