Most Viewed

Categories

Ndahet nga jeta Tina Turner
Ndahet nga jeta Tina Turner
The queen of rock’n roll’, Tina Turner ndërroi jetë në moshën 83 vjeçare në Küsnacht, Kantoni i Zyrihut në Zvicër.
Dua Lipa përshkruan natën e ‘Brit Awards’
Dua Lipa përshkruan natën e ‘Brit Awards’
Dua Lipa ka nisur mbar vitin 2019 duke fituar dy çmime ‘Grammy’ dhe një në ‘Brit Aëards’. Këngëtarja shqiptare ka
Elvana Gjata këndon ‘live’ këngën ‘Baresha’ të Nexhmije Pagarushës
Elvana Gjata këndon ‘live’ këngën ‘Baresha’ të Nexhmije Pagarushës
Këngëtarja Elvana Gjata, pas një pauze të shkurtër, mbrëmë me rastin e 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës është kthyer
Voilà/ Dafina Zeqiri e inspiruar nga “American Beauty”
Voilà/ Dafina Zeqiri e inspiruar nga “American Beauty”
Dafina Zeqiri po xhiron klipin e këngës në Shqipëri, një projekt me të cilin ka disa muaj që po punon.
Rrëmben 2 çmime “Grammy”, Dua Lipa jep fjalimin emocionues
Rrëmben 2 çmime “Grammy”, Dua Lipa jep fjalimin emocionues
Ishte një mbrëmje plot surpriza e të papritura ajo e “Grammy Awards” që u mbajt mbrëmjen e kaluar në Los
Miley Cyrus shfaqet e vetme në premierën e filmit të bashkëshortit të saj
Miley Cyrus shfaqet e vetme në premierën e filmit të bashkëshortit të saj
  Këngëtarja e hitit “Nothing Breaks Like a Heart” u shfaq e vetme në premirën e filmit të bashkëshortit të

Forgot Password