Most Viewed

Categories

Presidenti i Malit të Zi, Jakov Millatoviq, i jep liderit të lëvizjes “Evropa Tani” Millojko Spajiq mandatin për kryeministër dhe formimin e qeverisë së re.
Presidenti i Malit të Zi, Jakov Millatoviq, i jep liderit të lëvizjes “Evropa Tani” Millojko Spajiq mandatin për kryeministër dhe formimin e qeverisë së re.
Presidenti i Malit të Zi, Jakov Millatoviq, tha në një konferencë me gazetarë në Cetinjë se pas konsultimeve që kishte
Me 17 gusht në Ulqin organizohet Panairi i Librit
Me 17 gusht në Ulqin organizohet Panairi i Librit
Me 17 korrik 2023, fillon ngjarja tradicionale kulturore ndërkombëtare "Panairi i Librit – Ulqini 2023", organizuar nga Komuna e Ulqinit,
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjatë qëndrimit në Mal të Zi tha se vendet e rajonit të Ballkanit duhet ti përkushtohen procesit të Berlinit
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjatë qëndrimit në Mal të Zi tha se vendet e rajonit të Ballkanit duhet ti përkushtohen procesit të Berlinit
Rama në Podgoricë: Iniciativa “ Ballkani I hapur e ka përmbushur qëllimin” Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama qëndroi  në Podgoricë
Lëvizja Evropa Tani fiton zgjedhjet parlamentare
Lëvizja Evropa Tani fiton zgjedhjet parlamentare
Asnjë parti dhe koalicion nuk fitoi shumicën për formimin e Qeverisë së re. Malin e Zi e pret një verë
Mali i Zi sot shenon Diten e Pavaresise
Mali i Zi sot shenon Diten e Pavaresise
Mali i Zi  sot shënon Ditën e pavarësisë. Në referendumin e mbajtur më 21 maj të vitit 2006, më se
Prezantohet oferta turistike ne Prishtinë
Prezantohet oferta turistike ne Prishtinë
  Organizata Turistike e Ulqinit tradicionalisht po merr pjese ne Panairin nderkombetar te turizmit dhe sportit Ceokos 2023, i cili
Zgjedhjet për President të Malit të Zi: Gjukanoviq dhe Millatoviq në raundin e dytë
Zgjedhjet për President të Malit të Zi: Gjukanoviq dhe Millatoviq në raundin e dytë
  Jakov Millatoviq, një ekonomist që ka studiuar anglisht në Oksford dhe një udhëheqës i lëvizjes Europa Tani, do të
Reagime në Mal të Zi pas sulmit të Policisë ndaj një shtetasi shqiptar
Reagime në Mal të Zi pas sulmit të Policisë ndaj një shtetasi shqiptar
Policia në Mal të Zi njoftoi se videoja e publikuar në rrjetet sociale më 21 shkurt, në të cilën shfaqet
NATO dërgon kontejnerë për strehim të përkohshëm në Türkiye pas tërmeteve
NATO dërgon kontejnerë për strehim të përkohshëm në Türkiye pas tërmeteve
NATO tha se dërgesa do të sigurojë strehim të përkohshëm për të paktën 4.000 njerëz të prekur nga tërmetet e
Ulqini vazhdon te terheqe vemendjen e investitorve te huaj
Ulqini vazhdon te terheqe vemendjen e investitorve te huaj
Kryetari i Komunes se Ulqini Omer Bajraktari dhe bashkepunetoret e tij priten ne nje takim pune, investitorin e njohur boteror

Forgot Password