Most Viewed

Categories

Novi direktor Agencije za Elektronske medije
Novi direktor Agencije za Elektronske medije
Savjet Agencije za elektronske medije (SAEM) danas je donio odluku da će funkciju direktorice Agencije za elektronske medije obavljati Sunčica
Omer  Bajraktari e mori detyrën e kryetarit të Komunës së Ulqinit
Omer Bajraktari e mori detyrën e kryetarit të Komunës së Ulqinit
Në Komunën e Ulqinit ,  u realizua ceremonia e pranim-dorëzimit të funksionit të kryetarit të Komunës së Ulqinit  nga Aleksandar Daboviq  drejtë
Termet ne Ulqin
Termet ne Ulqin
Nje termet i fuqise 4.1 te shkalles rihter goditi Ulqinin sot ne ora 6:16 min. Merret vesht se epiqendra ishte
Astrit Hoxha emerohet sekretar shteteror ne Ministrine per te Drejtat e Njeriut dhe te Pakicave
Astrit Hoxha emerohet sekretar shteteror ne Ministrine per te Drejtat e Njeriut dhe te Pakicave
Astrit Hoxha eshte emeruar Sekretar shteteror ne Ministrine per te Drejtat e Njeriut dhe te Pakicave. Astrit Hoxha, ka lindur
Ditë pushimi do të jenë 21, 22 dhe 23 maji
Ditë pushimi do të jenë 21, 22 dhe 23 maji
Me rastin e festës së ardhshme shtetërore- Ditës së Pavarësisë së Malit të Zi, ditë pushimi do të jenë e shtuna, 21
Abazoviq: Qeveria e përkushtuar për të respektuar Kartën e OKB-së
Abazoviq: Qeveria e përkushtuar për të respektuar Kartën e OKB-së
Qeveria e Malit të Zi është e përkushtuar për vlerat themelore dhe respektimin e Kartës së Kombeve të Bashkuara ,
Ndarja e bursave për studenta
Ndarja e bursave për studenta
Fondi humanitar shqiptaro-amerikan ‘’Trojet tona’’ së bashku me Fondacionin e Familjes Lukaj ditën e premte, në Katërkollë të Anës së
Mali i Zi mbyll hapësirën ajrore për avionët rusë
Mali i Zi mbyll hapësirën ajrore për avionët rusë
Me vendim të Agjencisë se Aviacionit Civil të Malit të Zi dhe propozim të Ministrisë së Investimeve kapitale, hapësira ajrore
Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviq, mandaton Dritan Abazoviqin për formimin e qeverisë
Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviq, mandaton Dritan Abazoviqin për formimin e qeverisë
Presidenti Gjukanoviq i ka dërguar Parlamentit të Malit të Zi propozimin që lideri i Lëvizjes Qytetare URA, ish zëvëndëskryeministri Dritan
Podgoricë: Shkarkohet kryetari i Parlamentit të Malit të Zi
Podgoricë: Shkarkohet kryetari i Parlamentit të Malit të Zi
Deputetët e Parlamentit të Malit të Zi në seancën e jashtëzakonshme votuan për shkarkimin e kryetarit Aleksa Beçiq. Gjithsej votuan

Forgot Password