Most Viewed

Categories

Zgjedhjet për President të Malit të Zi: Gjukanoviq dhe Millatoviq në raundin e dytë
Zgjedhjet për President të Malit të Zi: Gjukanoviq dhe Millatoviq në raundin e dytë
  Jakov Millatoviq, një ekonomist që ka studiuar anglisht në Oksford dhe një udhëheqës i lëvizjes Europa Tani, do të
Reagime në Mal të Zi pas sulmit të Policisë ndaj një shtetasi shqiptar
Reagime në Mal të Zi pas sulmit të Policisë ndaj një shtetasi shqiptar
Policia në Mal të Zi njoftoi se videoja e publikuar në rrjetet sociale më 21 shkurt, në të cilën shfaqet
NATO dërgon kontejnerë për strehim të përkohshëm në Türkiye pas tërmeteve
NATO dërgon kontejnerë për strehim të përkohshëm në Türkiye pas tërmeteve
NATO tha se dërgesa do të sigurojë strehim të përkohshëm për të paktën 4.000 njerëz të prekur nga tërmetet e
Ulqini vazhdon te terheqe vemendjen e investitorve te huaj
Ulqini vazhdon te terheqe vemendjen e investitorve te huaj
Kryetari i Komunes se Ulqini Omer Bajraktari dhe bashkepunetoret e tij priten ne nje takim pune, investitorin e njohur boteror
Vazhdon grumbullimi i ndihmave per Turqine
Vazhdon grumbullimi i ndihmave per Turqine
  Nga xhemati i Ulqinit për tërmetin në Turqi 24,000.00 euro Te premten pas faljes së namazit të xhumasë në
Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani në kuadër të vizitës zyrtare në Mal të Zi ka vizituar komunën e Ulqinit dhe atë të Tuzit.
Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani në kuadër të vizitës zyrtare në Mal të Zi ka vizituar komunën e Ulqinit dhe atë të Tuzit.
  Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani në kuadër të vizitës zyrtare në Mal të Zi ka vizituar komunën
Tërmet shkatërrimtar në Turqi, qindra viktima dhe dëme të jashtëzakonshme
Tërmet shkatërrimtar në Turqi, qindra viktima dhe dëme të jashtëzakonshme
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.4 Rihter është regjistruar në orët e para të mëngjesit në Turqi duke shkaktuar
Barish  Kalkavan  Ambasador ri i Turqise ne Malin e Zi
Barish Kalkavan Ambasador ri i Turqise ne Malin e Zi
  Ambasadori i ri i Turqisë në Mal të Zi do të jetë Bariš Kalkavan, Kalkavan mbërrin në Mal të
Komuna e Ulqinit jep bursa per studentet e dalluar
Komuna e Ulqinit jep bursa per studentet e dalluar
Këtê vit për herë të parë studentet e dalluar me mesatare më të lartë se 9.0 do të marrin bursë
MBLEDHJA E TRETË TË SEANCËS SË DYTË TË RREGULLT TË KUVENDIT TË KOMUNËS SË ULQINIT
MBLEDHJA E TRETË TË SEANCËS SË DYTË TË RREGULLT TË KUVENDIT TË KOMUNËS SË ULQINIT
Rend dite: – Miratimi i procesverbalit nga mbledhja e dytë të seancës së dytë të rregullt të Kuvendit të Komunës

Forgot Password