Most Viewed

Categories

Alarm për bombë në Qendrën e mesme shkollore të Ulqinit – mësimi online
Alarm për bombë në Qendrën e mesme shkollore të Ulqinit – mësimi online
Ashtu si në rastet e mëparshme, kërcënimi me eksploziv është dërguar në adresën e emailit të shkollës. Në shkollën e
Komuna e Ulqinit binjakezohet me komunen e Gostivarit
Komuna e Ulqinit binjakezohet me komunen e Gostivarit
Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari sot priti në takim kryetarin e Komunës së Ulqinit, Omer Bajraktari dhe ambasadoren
Vendosen kontejnerët nëntokësorë
Vendosen kontejnerët nëntokësorë
Komuna e Ulqinit ka nisur  punën për vendosjen e kontejnerëve në disa pjesë të qytetit. Deri tani është planifikuar që
Deri të hënen – mësimi online
Deri të hënen – mësimi online
Për shkak të paralajmërimeve  për bombë, në të gjitha shkollat fillore dhe të mesme të Malit të Zi nuk po
Novi direktor Agencije za Elektronske medije
Novi direktor Agencije za Elektronske medije
Savjet Agencije za elektronske medije (SAEM) danas je donio odluku da će funkciju direktorice Agencije za elektronske medije obavljati Sunčica
Omer  Bajraktari e mori detyrën e kryetarit të Komunës së Ulqinit
Omer Bajraktari e mori detyrën e kryetarit të Komunës së Ulqinit
Në Komunën e Ulqinit ,  u realizua ceremonia e pranim-dorëzimit të funksionit të kryetarit të Komunës së Ulqinit  nga Aleksandar Daboviq  drejtë
Termet ne Ulqin
Termet ne Ulqin
Nje termet i fuqise 4.1 te shkalles rihter goditi Ulqinin sot ne ora 6:16 min. Merret vesht se epiqendra ishte
Astrit Hoxha emerohet sekretar shteteror ne Ministrine per te Drejtat e Njeriut dhe te Pakicave
Astrit Hoxha emerohet sekretar shteteror ne Ministrine per te Drejtat e Njeriut dhe te Pakicave
Astrit Hoxha eshte emeruar Sekretar shteteror ne Ministrine per te Drejtat e Njeriut dhe te Pakicave. Astrit Hoxha, ka lindur
Ditë pushimi do të jenë 21, 22 dhe 23 maji
Ditë pushimi do të jenë 21, 22 dhe 23 maji
Me rastin e festës së ardhshme shtetërore- Ditës së Pavarësisë së Malit të Zi, ditë pushimi do të jenë e shtuna, 21
Abazoviq: Qeveria e përkushtuar për të respektuar Kartën e OKB-së
Abazoviq: Qeveria e përkushtuar për të respektuar Kartën e OKB-së
Qeveria e Malit të Zi është e përkushtuar për vlerat themelore dhe respektimin e Kartës së Kombeve të Bashkuara ,

Forgot Password