Most Viewed

Categories

Ambasadorka Turske Songul Ozan posjetila Ulcinj
Ambasadorka Turske Songul Ozan posjetila Ulcinj
Ambasadorka Turske Songul Ozan posjetila je Opštinu Ulcinj. U pratnji ambasadorke Oznan bili su koordinator TIKE za Crnu Goru i
Kompani  nga Emiratet  e Bashkuara të interesuara për të investuar në Ulqin
Kompani nga Emiratet e Bashkuara të interesuara për të investuar në Ulqin
Kryetari I Komunessë Ulqinit  Loro Nrekiqi  zhvilloi  një takim me Z. Ahmed Hassib njeri nga  përfaqësuesit e  konsorciumit  “NIRVANA” nga
Shoqata Shqiptaro-Amerikane “Ana e Malit” nderon Drita Llollën me çmimin e vitit
Shoqata Shqiptaro-Amerikane “Ana e Malit” nderon Drita Llollën me çmimin e vitit
Në organizim të Shoqatës Shqiptaro-Amerikane „Ana e Malit“ në New York, mbrëmjen e së shtunës u mblodhen qindra gra nga
Koalicioni i partive politike shqiptare fitues i zgjedhjeve në Tuz të Malësisë
Koalicioni i partive politike shqiptare fitues i zgjedhjeve në Tuz të Malësisë
Rezultatet paraprake të zgjedhjeve lokale  për komunën e plotë të Tuzit  tregojnë për një fitore të koalicionit “Malësia na bashkon”.
Kalendari historik, 1 mars
Kalendari historik, 1 mars
Disa nga ngjarjet, njerëzit dhe datat më me ndikim në historinë turke dhe atë botërore që kanë shënuar ditën e
Gra te shquara shqiptare në Mal të Zi
Gra te shquara shqiptare në Mal të Zi
Emisioni i tetë i ciklit *Femra të shquara shqiptare në Mal të Zi*. ***Folëm me psikologen, Suela Kaca.  Emisionin mund
Kalendari historik, 27 shkurt
Kalendari historik, 27 shkurt
Disa nga ngjarjet, njerëzit dhe datat më me ndikim në historinë turke dhe atë botërore që kanë shënuar ditën e
Kalendari historik, 26 shkurt
Kalendari historik, 26 shkurt
  26 shkurt 1925…Shfuqizohet grupi i duhanit… Perandoria Osmane, që filloi rrëzimin së bashku me luftën e Krimesë, deklaroi se
Përcaktohen fituesit e çmimeve Oscar
Përcaktohen fituesit e çmimeve Oscar
Në Los Angeles mbrëmë u mbajt ceremonia e 91-të e ndarjes së çmimit më prestigjoz të filmit Oscar. Ceremonia për
Selena Gomez – The Heart Wants
Selena Gomez – The Heart Wants
Accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt

Forgot Password