Most Viewed

Categories

Gezuar Kurban Bajramin
Gezuar Kurban Bajramin
Te gjithë besimtarëve të Fesë Islame urojme festën e Kurban Bajramit. Urojme që kjo festë të kalojë në harmoni, solidaritet,
Emisioni ” Zëra dhe Gjurmë” sot e enjte me 23 korrik ora 18:05
Emisioni ” Zëra dhe Gjurmë” sot e enjte me 23 korrik ora 18:05
Realizuam një tjetër emision të ciklit “ Zëra dhe Gjurme” me një tjetër intelektual të Ulqinit që ka lënë gjurmë
Intervistë me Ambasadoren e Turqisë në Mal të Zi, znj. Songul Ozan
Intervistë me Ambasadoren e Turqisë në Mal të Zi, znj. Songul Ozan
Mali i Zi dhe Turqia dy shtete mike vazhdojnë të zhvillojnë marrëdhënie të mira bashkëpunimi në çdo fushë •Në një
I ftuar në Radio Elita  Kryeimami i Bashkësisë Islame në Ulqin  Ali ef Bardhi.
I ftuar në Radio Elita Kryeimami i Bashkësisë Islame në Ulqin Ali ef Bardhi.
I ftuar në Radio Elita Kryeimami i bashkësisë Islame në Ulqin Ali ef Bardhi. Ai flet për muajin e madhërishëm
*Femra të shquara shqiptare në Mal te Zi*
*Femra të shquara shqiptare në Mal te Zi*
Emisioni i 19-të i ciklit *Femra të shquara shqiptare në Mal te Zi*. Folëm me drejtoreshën e Bibliotekës së Ulqinit,
Këto shtete janë kualifikuar në finale të “Eurovision 2019”
Këto shtete janë kualifikuar në finale të “Eurovision 2019”
Ka filluar edicioni i 64-të i “Eurovisionit”, i cili këtë vit mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Eurovisioni këtë vit
*Femra të shquara shqiptare në Mal te Zi*
*Femra të shquara shqiptare në Mal te Zi*
Emisioni i 18-të i ciklit *Femra të shquara shqiptare në Mal te Zi*. Folëm me mësuesen, Jasmina Hasa. Emisionin mund
Ambasadorka Turske Songul Ozan posjetila Ulcinj
Ambasadorka Turske Songul Ozan posjetila Ulcinj
Ambasadorka Turske Songul Ozan posjetila je Opštinu Ulcinj. U pratnji ambasadorke Oznan bili su koordinator TIKE za Crnu Goru i
Kompani  nga Emiratet  e Bashkuara të interesuara për të investuar në Ulqin
Kompani nga Emiratet e Bashkuara të interesuara për të investuar në Ulqin
Kryetari I Komunessë Ulqinit  Loro Nrekiqi  zhvilloi  një takim me Z. Ahmed Hassib njeri nga  përfaqësuesit e  konsorciumit  “NIRVANA” nga
Shoqata Shqiptaro-Amerikane “Ana e Malit” nderon Drita Llollën me çmimin e vitit
Shoqata Shqiptaro-Amerikane “Ana e Malit” nderon Drita Llollën me çmimin e vitit
Në organizim të Shoqatës Shqiptaro-Amerikane „Ana e Malit“ në New York, mbrëmjen e së shtunës u mblodhen qindra gra nga

Forgot Password